czwartek, 12 kwietnia 2012
Chwyć mnie za rękę i powiedz :"Nie martw się!" < 3
Czeeść. Dzisiaj byłam w Kłodzku w Twierdzy i przy okazji zaopatrzyłam się w śliczne balerinki w ćwieki ! :) Zdj. dodam w następnej notce, gdyż nie jestem na swoim komputerze : ) - powiedzmy : )
Przy okazji wstąpiłam do mohito i zauroczyła mnie ta nowa kolekcja wiosna-lato 2012 ! <3
Wspaniałe kolory i fasony ! Po prostu świetna kolekcja ! Najbardziej spodobały mi się balerinki z metalowymi sercami i wyrazistymi kolorami na wpaniałych toberkach ! Cuuudo ! <3
Niestety z braku czasu nie pobuszowałam po sklepach za bardzo, ale przy następnej okazji na pewno wstąpię do mohito oraz Tally Wejl : 3
A teraz żegnam Was bo muszę ogarnąc lekcje (to się nie zdarza często :) ) o trochę potańczyć do Bruna Marsa - Long Distance, All she knows i Talking to the moon ! <3 Koocham !
Do napisania kochani ! : )
Zdj, z zakupów w następnej notce ! : )
Narazie ! : *
niedziela, 8 kwietnia 2012
Stay strong < 3
Cześć. Święta, święta i już praktycznie po świętach. Mój plan aby wyjechać do O. w lany poniedziałek chyba nie wypali przez moją kochaną ciocię ! -,- Uh . ! ale mniejsza.
Dzisiaj wyjeżdżam do cioci i zostaje na noc. Niby źle niby dobrze. Zaczynam myśleć, że czas patrzyć na wszystko pozytywnie, w kolorach. Że bycie takim pesymistą jak ja nie jest dobre. Że trzeba zacząć myśleć tylko o pozytywach, a negatywy przekształcać w pozytywy. To nie jest łatwe - tak jak całe życie z resztą. Na szczęście ogarnęłam już w miarę moje włosy haha ; p
Ok, ja teraz lecę się spakować a Wam życzę wesołych, pełnych ciepła rodzinnego i ciasta świąt Wielkanocnych : ) Oraz mokrych ryjków w poniedziałek : )
Wszystkiego najlepszego ! : *
Buziaczki, trzymajcie się w te pełne śniegu święta ! : ) Chociaż wolałabym śnieg na Wigilię no ale cóż :P
Do napisania ! +zdj, z kamerki internetowej w nowej fryzurce :D
Bay !
Oliwka : 3
sobota, 7 kwietnia 2012
Music is my ecstasy ! < 3
Heej. Święta, święta ! Uhuhu <3
Pewnie jak co roku "zajączek" nie zaglądnie do mnie : c
Trudno : )
Ja właśnie wysprzątałam cały pokój, ogarnęłam się i nie wiem jeszcze co, ale zamierzam coś zrobić.
Szkoda, że już we wtorek wracamy do szkoły . Coraz częściej mam wrażenie, że życie ucieka mi między palcami. Że nie korzystam z niego w 100 %. Że coś omijam, coś przegapiam. Każdy mój dzień wygląda tak samo. Ta codzienna rutyna, ta wieczna samotność. Tęsknię za tym co było, ale to już nigdy nie wróci - wiem.
A dzisiaj pokażę Wam słuchawki, ponieważ planuję zakup takich oto słuchawek : )
Polecacie z mikrofonem czy nie ? Nie znam się za bardzo hah : ) A oto te które spodobały mi się z wyglądu a do tego są z dość polecanych firm :
![]() |
| Sony od 100-200 zł |
![]() |
| Canyon od 40 - 70 zł |
![]() |
| Zumreed od 50 - 100 zł |
Czekam na odpowiedzi w komentarzach ! : *
Chciałam Wam tylko przypomnieć iż nadal możecie głosować w ankiecie na górze bloga - nie trzeba mieć konta ani nic innego wystarczy kliknąć w odpowiedni dla Was kwadracik : )
Po zakończeniu ankiety zdecyduję czy powrócić do dawnego wyglądy bloga czy pozostać przy ty : )
Zapraszam też na mojego formspringa i photobloha, na końcu postu znajdziecie linki : )
Na dzisiaj to już wszysko z mojej strony, a Wy możecie odwiedzać także inne moje strony, zapraszam <3
A więc do napisania, a Wam polecam piosenkę Queen - Show must go on :*
Wesołych świąt kochani ! < 3
Buziaczki : *
Ol.
czwartek, 5 kwietnia 2012
"W naszym świecie duszno, ktoś pochował miłość, komuś serce stwardniało na kamień .. " < 3
Czeeść. Co tam u Was ? U mnie w miarę ok : ) Skaajpaj z An. : * Kocham Cię bejb : 3
Dzisiaj woolne. Ładnie. Jak przyjemnie jest wstać w czwartek o 11 a nie jak zawsze o 7 -,-
Mam mętlik w głowie. Pojechać do Cieszyna ? Bosz, sama gubię się w tym wszystkim . :)
Oł maj gasz. Już nie mogę się doczekać tego czeekoladowego waffla ! Oh ; 3 Mrr . <3
Trezba troszkę ogarnąć w pokoju bo jest istny.. artystyczny nieład :) Lecz niestety dla mojej mamy to "bałagan i syf !" Pff. : )
Ok, ja lecę troszkę ogarnąć, zadz do taty ; * , oraz potańczyć <3
Znalazłam parę bardzo fajnych piosenek do jazzu ; 3
I <3 IT !!!
No cóż, ja idem, a Wam chciałam jeszcze powiedzieć że mam konia (nie, nie takiego żywego) i strasznie się jaram hahah ;D
Kocham Cię Rafał I ! ;3
Bosz, co ja tu piszę : )
Pozdrowienia, miłego op. :*
Do napisania !
Jamajka ; 3
środa, 4 kwietnia 2012
Dobiliście do 2000 ! ♥
Heej. Jak miło - od dzisiaj już wooolne. Ale czy tak na prawdę się cieszę to sama nie jestem pewna.
Tak na prawdę tylko się oszukuję, że wszystko jest ok ale wcale tak nie jest. Patrzę na tych wszystkich do których los się uśmiechnął, którym się układa. Wszystkim tylko nie mi. Zazdroszczę im, tak po prostu ♥
Ja też chcę żeby ktoś mnie pocieszył, pomógł. Forever alone ? Nie ważne : *
Dzisiaj jakoś nie mam mocy do czego kolwiek, nie wiem co się ze mną dzieje. Jakaś taka wszechobecna bezsilność. Nie fajne ; /
A Wy jesteście genialni ! Dobiliście do 2000 odwidzin mojego bloga w 3 miesiące : 3 To dopiero miłe : *
Dziękuję : ) Obyście byli ze mną jak najdłużej w coraz liczniejszym gronie ! : *
A teraz lecę zadzwonić do S. : *
Do napisania : 3
Ps. przepraszam, iż ta notka jest taka krótka, ale mam jeszcze wiele rzeczy do zrobienia : )
Oliwka < 3
wtorek, 3 kwietnia 2012
Cieszę się z każdego Twojego uśmiechu jak wariatka < 3
Hej. Jeszcze tylko jutro i święęta !! Hurry <3
Z powodu iż mój kochany tatuś (pozdrowienia : ) ) zamówi mi 2 pary conversów, wybrałam sobie niskie i wysokie ale wciąż nie mogę zdecydować się na kolor. Moje poprzednie conversy miały zielono - morski kolor i byłam z nich bardzo zadowolona, dlatego postanowiłam zamówić 2 pary. Tym razem też niskie.
Miałam pare propozycji :
1. Niskie - Czarne
Wysokie - Turkusowe
2.Niskie - Pomarańczowe
Wysokie - Turkusowe
3.Niskie - Zielone
Wysokie - Turkusowe
4.Niskie - Czerwone
Wysokie - Czarne
A więc widzicie nie mogę się kompletnie zdecydować haha : )
Teraz dodam zdj, tych oto kolorków : )
![]() |
| pomarańczowe |
![]() |
| Łososiowo-różowe |
![]() |
| zielone |
![]() |
| czarne |
![]() |
| granatowe |
![]() |
| TUJKUŚ |
Piszcie w komentarzach ! Czekam ! ; 3
Do napisania !
Buziaczki !
Wasza Ol. ; 3
niedziela, 1 kwietnia 2012
Like everything is ok, but in my subconscious that says something is just an illusion. < 3
Oh, szkoda że na razie pozostaje mi tylko o nim marzyć : c
A dzisiaj jeszcze raz trzeba iść do kościoła : c Na gorzkie żale :/ oł maj gasz, wykończę się z tym bierzmowaniem ! Brrr.
Jaram się nie pytajcie jak !! 10 maja i 27 lipca w Warszawie na lotnisku Bemowie jest koncet - Metallici a 27 lipca Red Hot Chilli Peppers i jak wszystko dobrze pójdzie to pojadę na oby dwa ! Ale się jaram , szook ! :3
Za namową oszołomów założyłam photobloga : )
Poniżej znajdziecie link, i tak dla przypomnienia też link do mojego Formspringa :D
Dzisiejsza niedziela nie jest taka zła, co nie zmienia faktu że nie lubię niedziel, bo są jakieś takie dziwne.
Ok, oto linki :
Oczywiście, aby komentować nie trzeba mieć konta - dla ułatwienia Wam sprawy : )
No to co, idę dalej leżeć z nadzieją że straszliwy ból brzucha przejdzie. Miłej niedzieli.
A właśnie zapomniałabym - dzisiaj PRIMA APRILIS !!! Hahahah : 3
Jeżeli już zrobiliście komuś kawał, albo ktoś zrobił Wam to możecie podzielić się tym w komentarzach.
A więc podsumowując - miłej niedzielki : *, wesołego PRIMA APRILIS oraz zachęcam Was do wchodzenia na mojego blooga, photobloga i formspringa ! : ) Komentujcie i lajkujcie !: *
Liczę na to iż liczna odwiedzin bloga osiągnie 2000 ? Co Wy na to ? To wszystko zależy tylko od Was.
Do napisania kochani !
Aloooha ! + zdj. Nikonka o którm wspominałam :D
Podoba się Wam ? Proponujecie coś innego ? ( Interesują mnie tylko lustrzanki : ) )
Jamaja. : *
Subskrybuj:
Posty (Atom)























