niedziela, 12 lutego 2012
Warto wierzyć w siłę marzeń ! < 3
Czeeeść! Dzisaj o 9 rano na narty ! Ale było EPICKO!!! Słońce, słońce i słońce a do tego temp w Zieleńcu wynosiła 2stopnie - na pluusie!! Nietety w Z-ch znowu -10 no ale trudno-,-
Wczoraj napisałam maila do Honoraty Skarbek HONEY-byłam pewna że nie odpisze bo przecież ma teraz mnóstwo spraw na głowie! A jednak - dziś odwiedzając moją pocztę zobaczyłam maila w odpowiedzi o HONEY!!! Napisała że odwiedziła mojego bloga. ! WOW!!!
Wieem że pewnie niektórzy mi nie uwierzą ale spróbuje dodać tu zrzut ekranu z tym mailem!!!
Udało się zrobić ten zrzut!!
Oto mail Honoraty Skarbek do mnie!
Mam nadzieję że doczytacie się w tych dość małych literkach mimo iż to największy rozmiar!
Nie piszę tego aby się pochwalić, ale dlatego że jest to dla mnie bardzo ważne "wydarzenie" bo chciała bym być taka jak Honorata - dzięki swoim marzeniom i ciężkiej pracy osiągnąć wyznaczony cel!!!
Do napisania kochani!!
Bajo! <3
sobota, 11 lutego 2012
Nadzieja jest zawsze..ale trzeba umieć ją ujrzeć! :*
Czeeść! Wczoraj nie miałam za bardzo czasu żeby pisać bo najpierw szkoła, potem angielski i potem M.!
Właśnie wstałam i z M. oglądałyśmy na dobry poranek :) Niekrytego Krytyka.
Ponieważ wieele osób prosi mnie o linki do strony z "niekrytymi" koszulkami czyli MODERN-RETRO
a wcześniej zapomniałam dodać to proszęę bardzo o to link:
http://www.modern-retro.net/ - zapraszam ! :)
A już na niedługo walentynki. Ciekawe co przyniesie 14 luty i dyskoteka ;p
Outfit na dyskotekę dodam za niedługo - ale najważniejszą jego część - czyli (tym razem) sukienkę już mam !!
Jeszcze dzisiaj spotkanie z K. (mam nadzieję!) i shopping po drogeriach - planuje i poluję na jakąś fajną kosmetyczkę i chciała bym pierwszy raz zrobić sobie sztuczne paznokcie. Oczywiście tylko na weekend i takie bardzoo amatorskie które schodzą z ciepłą wodą :) Albo z ciastem jak to było u S. ;)
Wczorajsze PSA z M. było bardzo udane a szczególnie nasze maaseczki na twarz ! ;D
Ok, ja idę zjeść śniadanko , ogarnąć się i wyruszać do domu ćwiczyć na fortepianie i trochę odpocząć od tego (niezbyt przyjemnego) tygodnia ;/
Oto zdj. z M.!
![]() |
| Nasze miny - bazcenne ;) ! |
![]() |
| Indianin w maseczce! |
![]() |
| W maseczkach ! ;D |
Zakupiony w Rossmannie za ok 9 zł ;)
Ok, ja lecę nagrzać prostownicę!
Aloha :*
Ok, ja lecę nagrzać prostownicę!
Aloha :*
czwartek, 9 lutego 2012
Żeby wszystko było tak jak kiedyś..tak proste jak wtedy..! < 3
Heej:* Wybaczcie, że ostatnio troszkę Was zaniedbuje - bo nie pisze do Was codziennie tylko co 2-3 dni. Mam teraz bardzo intensywny czas. Muszę skupić się na szkole i szkole muzycznej bo w poprzednim półroczu trochę zawaliłam;/ Dziś kartkówka z chemii - zobaczymy ale wydaje mi się że będzie ok bo chemia to mój ulubiony przedmiot :) - tak wieem jestem dziwna xd . Jutro już piąteek piąteek piąteek!!! I duuużo nauki przez weekend ;/ Ale to może i dobrze - bo chcę udowodnić sobie że mi się uda..UDA MI SIĘ! Dziś byłam teeż u mojej mamy w nowym sądzie i mogę powiedzieć że jest bardzo ok mimo iż w toalecie nadal nie ma papieru;/
W najbliższym czasie planuje zakup koszulki bądź bluzy ze strony modern-retro czyli z tekstami Niekrytego Krytyka (* na You tube).
Najbardzie podobają mi się chyba :
1. "Ja to bym zjadł batona" szkoda że nie ma ZJADŁA tylko ZJADŁ
2."Naleśniiiiiiiki?!"
3."Spox man!"
Oglądnijcie i piszcie czy Wam się podobają ? I które najbardziej ! :)
Do napisania! A jutro prawdopodobnie do M.! Yeeeeaaah!! :*
Kiss ;**
poniedziałek, 6 lutego 2012
Malowana moją kredką! < 3
Witam. Dziś z powodu strasznego bólu brzucha nie pojechałam do szkoły muzycznej. Lekcje odrobione (angielski) i teraz tylko do szczęścia potrzebna mi jest herbatka, którą zaraz zrobię i seria Julia o 17;55 :) Na szczęście brzuch mnie już nie boli. Mam nadzieję że ubłagam mamę abym mogła zostać u babci :) bo muszę porozmawiać z tatą przez skypa. ;D A dzisiaj o telefonach - podobają mi się z firmy HTC i nie wiem który wybrać - choć nie wiem czy wgl. będę miała możliwość wybierać ale mimo to wolę się na któryś zdecydować.
Są to:
1.HTC CHA CHA
2.HTC SALSA
3.Tym razem nie HTC tylko MOTOROLA FLIPOUT
Który podoba się Wam najbardziej?? Który wybrać?? Jakie jeszcze telefony mi polecacie?? Piszcie w komentarzach !!! Ja uciekam zagrzać ręcę na kaloryfer bo ZIMNOO ponieważ temp. na dworze wynosi..czekajcie sprawdzę..o juz mam -18,8 stopni C . Niestety..
Do zobacznia kochani! A właściwie do napisania!! Czeekam na komentarze!!
Kiss. <3
niedziela, 5 lutego 2012
Brak opisu postu..
Heej. Niestety O. już pojechała a ja siedzę sama w pokoju i piszę do Was. Przychodzą takie dni, kiedy przychodzą takie momenty że nie chce się żyć - wszystko jest bezsensu. Nic nie ma wartość, chce się uciec gdzieś..do Nibylandii tam gdzie nie ma problemów gdzie wszystko jest proste..ponoć bo nigdy tam nie byłam - tylko wyobraźnią sięgam gdzieś do przodu. Chcę się komuś "wyżalić" tak po prostu ale wtedy nikogo obok mnie nie ma i muszę być sama - jak zawsze. To że się uśmiecham to nie znaczy że nie jestem smutna.. po prostu tego nie pokazuje..bo po co ten żałosny świat ma próbować zrozumieć? Czemu..a mimo to trzeba żyć dalej, pozbierać się i wstać. Będąc pesymistką to nie jest łatwe-zawsze widzę tylko złe zakończenie, gdzieś zawsze upatrzę coś złego. Niestety..Ci najbliżsi nie wiedzą problemów a może nie chcą ich widzieć - bo przecież tak jest wygodniej ale i tak nie mogłabym żyć bez rodziny..tak z natury ich kocham-po prostu.. <3 i są dla mnie wsparciem - choć mi go nie dają ja to czuję od nich..
Do napisania:*
Oline.
sobota, 4 lutego 2012
Przestań żyć marzeniami ! ♥
Heeej! Dzisiejszy dzień był bardzo udany :) najpierw na basen do Bielawy z O. a potem "zabawy" na moim zamarzniętym basenie w którym lód zamarzł meega głęboko (ok1m i więcej) bo sprawdzałyśmy to z O. na nieskończoność sposobów m.in : rzucanie na lód kostek brukowych i próbowanie zrobienia w lodzie dziury. Efekt był taki że chodziłyśmy po lodzie z meega dreszczem adrenaliny i palce u stóp nam zamarzły. Zdjęcia dodam jutro bo mimo iż z mojego pokoju jest świetny widok na basen t jest już ciemno i zdj. nie wyjdzie ;/ A za chwilę przyjadą do mnie jacyś goście-do moich rodziców (nawet nie wiem kto:) ) a przygotowania trwają od rana ale ok.
Ja na szczęście siedzę sobie w moim malutkim, ale przytulnym pokoju (a do tego bbbb ciepłym) i glądamy z O. "Szkołę Stewardes" i inne na zalukaj.tv ;D Ok, ja kończę bo muszę z O. poszperać na necie za fajnymi ciuchami, namówić tatę na nowy telefon:) [kochaam cię tattku jeśli to czytasz-a na pewno czytasz:) ] i lecę się ciepło ubrać i do sklepu kupić popcorn! <3 Koocham SOOOOBOTY! A na koniec chciałam Wam napisać o tym że dzisiaj robiłam O. make-up karnawałowy i chyba jest nawet nawet:) Jak to elokwętnie nazwałam : CHCĘ ZOSTAĆ MAKE-UPISTKĄ (czyt.: mejk-apistką) hahahaha;D Oto efekty mojej 15 min pracy ;P
Podoba się Wam ? :*
Do napisania! Lovee < 3 + zdj. z kamerki internetowej i wakacyjne :)
![]() |
| Z kamerki z "Oliwia" :* |
![]() |
| Waakacyjne <3 |
Na zdj. "wakacyjnym" paznokcie - moja i O. robota :) Krooopeczki :*
Kiss.!
piątek, 3 lutego 2012
To jest to! < 3
Witaajcie!~Wybaczcie że nie pisałam aż 4 dni ale niestety nie miałam dostępu do komputera ponieważ mojej mamie się zepsuł i jest w naprawie (i pewnie szybko nie wróci:/ ) a ona potrzebuje go codziennie do pracy, a ja będąc u mojej babci tym bardzie nie miałam jak tu zajrzeć..:( Ale przez cały weekend będę pisać i już Was nie opuszczę i mam nadzieje że o mnie nie zapomnieliście..:) Dziś jadę po moją przyjaciółkę, ponieważ jej rodzice nie mogli jej przywieść a więc ja po nią jadę z moim dziadkiem<3 Będzie odlotowoo:) A teraz wspominam tylko dzisiejszą religiee;D haha i T. oraz D. śpiewających manamana manamana :)! Z muppertów ! I z moim "tatusiem" szkolnym śpiewaliśmy Nyan cat "nyannyannyannyannyannyannyan" ohh i ahh!
A teraz powrócę teraz do sprawy z O. a mianowicie byłam naprawdę załamana kiedy dowiedziałam się że nie przyjedzie..nigdy czegoś takiego nie mieliście? To znaczy że nigdy nie mieliście takiego przyjaciela za którym wskoczylibyście w ogień. Dla jednych to śmieszne..może ale tylko z boku. Prawdziwa przyjaźń to taka, dla której zrobicie wszystko -np.: pojedziecie pod Wrocław (jak ja), to coś czego nie da się kupić..nie da się w to "pobawić" jak robiliśmy to jako małe dzieci. Taka dla której nie ma znaczenia wiek, miasto ,kraj, polubienie grzybowej czy rybnej. Masz prawdziwego przyjaciele..aaa rozumiem MIAŁEŚ/AŚ/. To częste ale niestety - NIE to nie byłą przyjaźń tylko takie ..hmm ":zauroczenie" jak w miłości-prawdziwa miłość czy przyjaźń się nie kończą ..będą w 'separacji' ale powrócą-nie odejdą na zawsze. To jest to i amen<3
Bye:* + zdj.z kamerki internetowej
Seeeerduszkooo<3<3<3
Ps.U Was teeż jest tak zimno?? A temp. za oknem wynosi -21 stopni C?? U mnie niestety teeż;/
Subskrybuj:
Posty (Atom)




























