poniedziałek, 9 stycznia 2012

Udało się ! ♥


Yeeeeeeeah! Nareszcie się udało! Piszę do Was 2 już dziś notkę ponieważ doszłąm do porozumienia z blogiem;) i udało mi się zmienić ustawienia komentarzy!Wreszcie! Awaria usunięta! Możecie dodawać komentarze! Udało mi się to zmienić i już nie musicie mieć konta na GOOGLE.PL lub gdzie indziej. Wystarczy że podacie się jako "ANONIMOWI" i juuż<3!  Ta opcja daje Wam też pełną anonimowość-ani ja ani inni nie wiedzą kto jest autorem danego komentarza! No to GIT;* Możecie dodawać! Staart!
Do napisania kochani!   Bye;*

Nic nie może przecież wiecznie trwać! ;*


Hej! Dziś był bardzo zwyczajny dzień, chociaż nie do końca bo wszyscy nosili czerwone seerduszka<3 na każdej widocznej części ciała (nawet na butach, co mnie nie dziwi bo sama tak robie;) ).Uwielbiam to kiedy mniej więcej tydzień po akcji WOŚP-u wszyscy są jeszcze obklejeni na czeerwono-biało(napisy na sercach są białe-wygląda to więc jak flaga Polski;* ). A wracając do dzisiejszego dnia to oceenki już wystawione i mogę powiedzieć że jest OK.;) Dziś wpadły mi w oko ozdoby-spinki do włosów z tzw. grzebieniami, które przyniosła moja koleżanka;D Prezentują się (oczywiście wg. mnie) super na włosach. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Większość z nich są w dość przystępnych cenach - od ok 8zł do 40zł(cena zależy do materiału z którego zostały wykonane-wzorów i kolorów). Podobają mi się też małe diademy z grzebieniami;). Oto fotki:




Przyniesione przez A. - ale jest wiele bardzo podobnych do kupienia


I co podobają się? Ja planuje kupić taką ozdobę bo urzekły mnie swoimi pięknymi wzorami;)
Do jutra możecie wysyłać zdjęcia z WOŚP-u(jak zbieracie pieniądze lub z naklejonymi serduszkami na każdej kończynie;P) na mojego maila: OLIWCIAA21@BUZIACZEK.PL!!! Czekaam! Najlepsze zostaną umieszczone na blogu w specjalne notce;) Do zobaczenia!
Mam jeszcze pytanko. Wolicie abym posty pisała większą czy może mniejszą czcionką? Wiem że aby dodać komentarz musicie mieć konto na GOOGLE.PL lub na innych portalach, a ja nie mam na to wpływu więc piszcie na mojego e-maila! W nagłówku wpisujcie :"OLINE-SAY"! Bardzo proszę, do póki nie dojdę do porozumienia z blogiem;). Czekam na zdjęcia i komentarze(przejściowo na maila)! 
Bye*

niedziela, 8 stycznia 2012

Zmęczona, wykończona, ale szczęśliwa ♥!


Uffff. Od 12 do 18 zabieraliśmy pieniądze na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży oraz sprzętu ratującego życie wcześniakom  z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Udało się;) Kolejny - XX już finał przebiegł pomyślnie! Przez 6 godz.bez chwili wytchnienia (chyba, że z małymi przerwami na herbatkę;*) zbieraliśmy-przeszłam (jak oczywiście wszyscy wolontariusze WOŚP-u) całe moje miasto z 10 razy. Nogi bolą, zimno jak cholera, ale jestem zadowolona;) Jestem zmęczona, wykończona, ale szczęśliwa! Spotkałam się z moją "drużyną";) z różnymi reakcjami ludzi i negatywnymi i bardzo pozytywnymi-ale nie da się zadowolić wszystkich, ci którzy chcą pomagać to pomogą a którzy nie to ..widomo;) ale ludzie, którzy nie są przekonani do tej akcji nie muszą wykrzykiwać na ulicy "Idźcie do Owsiaka on Wam da!" lub "Nie dam bo to oszołomy i tyle". wystarczy że powstrzymają się od głosu. A w sprawie że niektórzy mówią że to grzech co robimy -powiem jedno:"TAK TO GRZECH ŻE PRZEZ CAŁY DZIEŃ ZBIERAMY PIENIĄDZE I WSPÓLNIE DOŁĄCZAMY SIĘ DO TEJ AKCJI ABY URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE-ŻE POMAGAMY INNEMU CZŁOWIEKOWI NIE TYLKO SOBIE, ABY CHORE DZIECI I DOROŚLI MIELI WIĘKSZE SZANSE NA WYLECZENIE - TAK TO JEST RZECZYWIŚCIE GRZECH! GRZECHEM JEST MÓWIĆ COŚ TAKIEGO BEZ CHWILI ROZWAGI!!"- więcej nie będę komentować. Nie zebrałam dużo-tyle ile mogłam z naszą ekipą;) Ale mam poczucie, że zrobiłam coś dobrego. Że dołączyłam swoją kroplę w tym ogromnym morzu. Myślę, że ten mój wysiłek-nie poszedł na marne, że dzięki mnie ktoś poczuje się lepiej-odnajdzie siłę i będzie ją  miał do walki z chorobą-bo wie że tam na świecie są ludzie, którzy bez względu na wyznawaną religię, poglądy polityczne i życiowe, stan "portfela" lub "konta" mu pomogą i nawzajem. A teraz zdjęcia z WOŚP-w moim przypadku to naprawdę była zabawa-i właśnie o to chodzi żebyśmy pomagali i bawili się.!;)
Więcej dodam za jakiś czas kiedy wszystkie zgram i po przesyłam ;)

Nasza kochana puszka-tyle z nami przeżyła;*


Seeeerduucha<3<3<3


Zestaw Wielkiej Orkiestry-puszka,serducha i herbatka;)


Z ukochanym misiem "ŁAPA?! DAJ ŁAPĘ!;)"

Lampiony z życzeniami!;*

Leeć!<3

Koncert;P



Nieeebieskie seerducho<3<3
Hasło WOŚP-u "Macie niebieskie?!" ;)

Do zobaczenia kochani! A tak na marginesie do jutro powinno być wolne c'nie;)
bye!;D

;) Wielki dzień, Wielkiej Orkiestry ♥


Sieeema!;) Dziś ten szczególny dzień-WOŚP-u! Od godziny 12,00 zaczynam zbierać na Ząbkowickim rynku. Między 18, a 19 podliczamy zebrane pieniądze w ZOK-u. Moim dzisiejszym zadaniem jest dać każdemu czerwone serduucho i  zebrać jak najwięcej dla pieniędzy na pompy insulinowe dla kobiet w ciąży oraz na sprzęt dla noworodków. Pomagajmy! Na aukcjach internetowych Honey-Honoraty Skarbek również zbierane są pieniądze-cały zysk z aukcji na Allegro.pl zostanie przeznaczony na WOŚP. Więcej informacji o aukcjach HONEY na jej oficjalnym blogu: http://www.honorata-skarbek.com/! ! A dziś życzę, aby każdy miał siłę, aby pomagać i żeby, każdy dostał tradycyjne czerwone serduszko z napisem :WOŚP! Wolontariuszom życzę, aby nie marzli i zebrali jak najwięcej(oraz żeby sami coś wrzucili do puszki;) )! Ja lecę się jakoś ogarnąć(bo po wczorajszym basenie, wyglądam jakbym umarła i wstała;) ), a potem wyjeżdżam od cioci prosto na rynek. Do napisania kochani!!! ♥ Bye;*!
PS:Pamiętajcie o wysyłaniu zdjęć z WOŚP-u na mojego e-maila (więcej w poprzednich notkach!). Termin został przedłużony do 10.01.2012r.!

sobota, 7 stycznia 2012

"To co dobre, to co lepsze, to najlepsze - to jest dzisiaj! " ♥


Heelo;) Niestety nie zdążyłam napisać przed wyjazdem do cioci, ale na szczęście mogę napisać będąc u niej, gdyż ma ona już nowy komputer(SONY VAIO) a więc jest Git;]. Zaraz lecę (pewnie za godz;P ) ćwiczyć na keyboardzie, a potem zaplanuje jutrzejszy dzień-aby zdążyć na WOŚP. A dziś chciałam Wam zaprezentować lakier pękający crackle, który ostatnio kupiłam. Pewnie już o nim słyszeliście, a jeżeli nie to ja mogę go polecić, ponieważ paznokcie wyglądają bardzo fajnie. Jest tylko jedna wada-lub zaleta trzeba go nałożyć na inny lakier i dopiero popęka-ale efekt jest ;)
Oto zdjęcia(moje paznokcie+lakier BIAŁY crackle)!


Cena lakieru to ok.8 zł. w Rossmannie ;)
Mino, iz pomyślicie że się powtarzam to muszę to napisać-chodzi o to że statystyki rosną w zastraszająco (pozytywnym oczywiście;) ) tempie. Dziś dodaje pierwsze moje amatorskie(całkowice spontaniczne-i amatorskie) małe logo blogu.
Jeżeli macie jakieś swoje propozycje co do logo "oline-say.blogspot.com" to wysyłajcie na mój e-mail-zamieszczony w poprzednich notkach;)

Do zobaczenia kochani;) Bye;*

piątek, 6 stycznia 2012

;* Dlaczego słowa ranią bardziej, niż czyny? ♥

Witam ;]! Dziś pierwszy dzień długiego weekendu;)! Jutro wyjeżdżam do cioci, ale postaram się dodać coś przed wyjazdem;) Będę musiała wrócić do 12:00 w niedziele, ponieważ koniecznie muszę  chcę zdążyć na WOŚP.;)
Sprawa z mamą i angielskim załatwiona! W końcu;) Tak bardzo się bałam, a nie było czeego;P Wreszcie minęły te stany "melancholii"-czuję się jak nowo narodzona! Jeszcze tylko tydzień do szkoły i feriee!!Nareszcie, chwila odpoczynku (choć nie ma co narzekać, bo nie dawno były świętaa!-bez śniegu ;( ). A propo śniegu to prawdopodobnie nie będzie go do końca zimy!;( Mam nadzieje, że Austria (tam wyjeżdżam w feriee) mnie nie zawiedzie i będę miała gdzie jeździć na nartach!;* Dziś rozbierałam choinkę, ponieważ tak strasznie się z niej sypało że jesszcze 1 dzień i zostały by same gałęzie bez igieł.;) Naszczęście została jeszcze mała sztuczna u mnie w pokoju!< 3 Chciałabym jeszcze dodać, iż statystyki bloga wciąż rosną i jestem tym niesamowicie podekscytowana! Oby tak dalej-bo jak to mówią"Nie chwal dnia, przed zachodem słońca!";*
A dodatkowo chciałam Was zapytać co sądzicie na temat butów "Glanów"? Ja je uwielbiam i uważam że są super wygodne,wytrzymałe oraz podoba mi się ich wygląd. Miałam już białe Dr.Matrensa (w zeszłym roku)W tym roku chyba kupuję czarne od Steel-a. Co Wy sądziecie na ich temat? Nosicie, lubicie czy nienawidziecie?;)
Śmiało dodawajcie komentarze!(choć przychodzą do mnie sygnały że jest z tym mały problem, ale postaram się go załatwić!)Do napisania;*
PS:Przypominam, że możecie przesyłać zdjęcia z WOŚP-u (więcej w poprzedniej notce) na mojego e-maila :oliwciaa21@buziaczek.pl!
Bye<3
Glany STEEL black ;)

czwartek, 5 stycznia 2012

< 3 To ma być ZABAWA!;*!

Siemaa;)! Dziś co prawda dodałam już notkę, ale była ona spontaniczna a na dziś miałam w planach coś innego. Postanowiłam nie odkładać tego do jutra tylko napisać już dziś. Chodzi oczywiście o Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy !Będzie to już XX finał! Z powodu, iż jestem, wolontariuszką(czyli zbieram kasę do puszki) chciałam zachęcić wszystkich do brania udziału z tej akcji! Jest to moja (mówiąc całkiem szczerze) od zawsze ulubiona akcja charytatywna. Mogę zapewnić wszystkich, że każdy grosik zostanie podliczony, i przekazany na WOŚP skąd trafi do dzieci. które potrzebują leczenia odpowiednim sprzętem. Miałam zaszczyt i niezwykłą przyjemność spotkać osobiście(i zrobić fotkę;)) z założycielem akcji Jurekiem Owsiakiem! Było to dla mnie coś wspaniałęgo spotkać taką właśnie postać. Wielka akcja już 08.01.2012!  Od godziny 12:00 zbieram pieniądze na Ząbkowickim rynku. Śmiało - pomagajcie! Oczywiście, każdy dostanie serduszko WOŚP, które jest  znakiem rozpoznawczym tej akcji;) O Wielkiej Orkiestrze będę jeszcze pisać i postaram się (we wtorek) dodać zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem ponieważ musze je zgrać od pana z niemieckiego;) Paniętajny to ma być ZABAWA!!Warto pomagać -  świetne uczucie (zapewniam)! Grajmy z pomopą! A więc do zobaczenia!

PS:Jeżeli macie jakieś swoje zdjęcia z tej akcji(jak zbieracie pieniądze lub z naklejonymi serduszkami na każdym widocznym miejscu ciałą;P) wysyłajcie je pod mój adres e-mail(zamieszczony na dole postu), a najlepsze zostaną umieszczone na blogu w specjalnie poświęconej notce. Przesyłajcie do 10.01.2012r.! Czekam ;* Bye < 3
ADRES E-MAIL: oliwciaa21@buziaczek.pl !