niedziela, 12 sierpnia 2012

Helloł ! ♥

Cześć. Już jestem w domu :* W sobotę wróciłam od Oliwciaka i już jestem w Ząbkowicach ;D Miło było wrócić do domu i wyspać się w swoim łóżku. Prawdopodobnie, to jeszcze nie koniec podróży w te wakacje, bo chyba pojadę jeszcze nad morze :) Więc jest git :* Za niedługo, trzeba robić zakupy do szkoły -.-'' Ugrr ta szkoła ;/ No ale cóż. Pod koniec sierpnia dostanę świnkę morską ! Jupi ! < 33 Ale się cieszę ;* A mój kotek jest teraz obcięty na krótko i wygląda słodko <33
Ale mniejsza. Dzisiaj byłam porobić zdj  macro i niektóre wyszły całkiem całkiem :D
Jeszcze szybciutko je tutaj dodam i zawijam spać bo jest już po 00;40 :d
macrowe :










No, tak więc tak to wygląda. Jutro, a właściwie dzisiaj z Izą a we wtorek na zdjęcia z Dianką <3
Tak więc jest okey :*
Ja zawijam spać, jeszcze tylko ogarnę stół i lece :*
Piszcie jak Wam się podobają zdj :*
A tak wgl, czy wy też nie widzicie tych obiecywanych gwiazd? ♥
Do napisania, bye <3

czwartek, 9 sierpnia 2012

Kości :*

Cześć.
Dzisiejsza notka będzie o tym co działo się wczoraj, a mianowicie, będzie o naszej wspaniałej rodzinnej grze w kości haha xD Tak jak już pisałam jestem w Strzelinie u Oliwki i jej rodzice są dla mnie jak chrzestni, więc jesteśmy bardzo zżyci. No, więc wczoraj graliśmy w kości haha xD Było świetnie, graliśmy chyba ze 4 razy :D Udało mi się te wyrzucić pięć 6, czyli tysiąca za jednym razem :)
Tak więc, teraz możecie pooglądać sobie zdj z naszej rodzinnej gierki ;*






















No, tak więc to by było na tyle. Później oglądaliśmy ukrytą prawdę i igrzyska i naszych siatkarzy, no cóż. Nie wypowiadam się w tej sprawie, bo to raczej nie moja działka :)
A i to co piłam z Oliwią to koktajl z jagód ;*
Okey, więc to wszytko :)
Do napisania, kochani ♥
Bye ;*

środa, 8 sierpnia 2012

Przemyślenia i czekolada ♥

Cześć kochani ;*
Dzisiaj, piszę do Was taką, normalną, zwyczajną notkę, jak kiedyś.
A więc, jestem teraz w Strzelinie, u Oliwciaka do soboty. W poniedziałek wróciłyśmy z Cieszyna, i zostaję u niej jeszcze do soboty :)
Myślę tak teraz, i myślę. I wiecie co wymyśliłam?
Tak, właściwie nic. Macie rację. Bardziej stwierdziłam. Za 3 tyg koniec. Koniec spania do 12, wstawania na obiad, całodziennej sielanki, niemartwienia się o nic. Koniec. Jeden wielki the end. Te wakacje zleciały mi najszybciej. CZEMU? Nie chce, nie chcę nie chcę wracać do codzienność. Do tej 10 miesięcznej rutyny, kiedy każdy dzień wygląda tak samo. Co to za życie? Kiedy codziennie o tej samej minucie robisz to samo? No właśnie, dla mnie żadne. Tylko wakacje to taki wyjątkowy doprawdy czas. A tutaj te marne 2 miesiące jeszcze tak szybko zleciały. Przecież jeszcze nie dawno wychodziłam ze szkoły ze świadectwem z uśmiechem. Przecież jeszcze wczoraj był pierwszy dzień wakacji. Przecież jeszcze nie tak dawno wgl nie czułam wakacji, przecież jeszcze tydzień temu myślałam że wakacje trwają całe wieki. A tu proszę, już za 3 tyg spotkam się z moją klasą i zacznę od nowa ten koszmar, z którego obudzę się dopiero na święta. A potem na nowo zasnę aż do lipca. Myśl o tej szarości, i rutynie mnie przeraża. W tym roku szkolnym wiele rzeczy się zmieniło, skończyło. Pozamykałam pewne rozdziały, aby przewrócić śnieżnobiałą kartkę w mojej książce i aby napisać na niej niebieskim tusze "wolność".

Sia - Breathe Me   ♥♥ Uwielbiam :*

Tak więc, co nam pozostało, cieszyć się tymi ostatnimi tygodniami wakacji, bo te wakacje już się później nie powtórzą, niestety ...

A wczoraj rozmawiając z Oliwciakiem, jadłyśmy przepyszną roztopioną czekoladę ♥






kocham ♥
Okey, to koniec dzisiejszej notki. Potrzebne było i Wam i mi aby pojawiła się jakaś taka "przemyśleniowa" notka. :)
A więc standardowo, do napisania kochani :*
Bye ♥

Nagłówek < 3

Cześć.
Jak widzicie, mam nowy nagłówek na blogu :)
Zrobiłam go sama, aczkolwiek nie jest do końca taki jak chciałam, no ale trudno :)
Piszę do Was tą notkę, aby poprosić Was o dwie rzeczy.
A mianiowicie :
1. Każdy widz, który przeczyta ma obowiązek dodać komentarz na temat nowego nagłówka, czy mu się podoba czy nie! Oczywiście żartuję, nikt nie MUSI dodawać komentarza, ale było by bardzo miło :)
2. Jeżeli ktoś jest chętny na zrobienie nowego nagłówka, proszę pisać w komentarzy lub na maila : olinesayphotography@op.pl :)

Okey, to wszystko, jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie w komentarzach, albo na tego nowego, oficjalnego hah maila :)

Tak więc, do napisania ;*
Bye ♥

niedziela, 5 sierpnia 2012

Muffins ♥

Cześć.
Dzisiejszy dzień był bardzo udany, było strasznie gorąco i poszliśmy na wspaniały basen w Czechach a potem poszliśmy na rolki, kajaki i do pizzerii. Ale jeszcze przed tym piekliśmy muffinki ! ♥ Boszsz ale ja uwielbiam mufiny ! :) Teraz pokażę Wam wszystkie zdj i dodam jeszcze że wyglądały bardzo fajnie, i bardzo kreatywnie je udekorowaliśmy hahah XD + do tego w smaku były świetne świetne świetne !!
Popatrzcie ;*


































Okey, to już wszystkie zdj.
Wiem, że jest ich dużo, ale chciałam żeby te notki wyglądały tak jak zawsze chciałam, żeby ten blog był o fotografii, żeby było tutaj dużo zdj etc
Mam nadzieję że Wam się to podoba ! :) Jeżeli nie, to piszcie w komentarzach, a ja postaram się wziąść to do siebie, i to zmienić ! :)
Okey, teraz jest 21;35 a my z Oliwciakiem gdzieś za30 min idziemy na rynek ;*
Oby znowu jacyś faceci kąpali się w fontannie ;) Będzie się z czego pośmiać ! ;)
Do napisania, kochani ;*
Bye ♥